Yandex

Hakkımızda

Sosyalsefim.com sitesi olarak, özellikle dolandırıcılık konusunda pek çok kişinin konudan mustarip olduğunu biliyor ve gerek ödeme sistemimizi gerekse paketlerimizi buna göre hizmet verecek şekilde ayarlıyoruz

Fenomenler ve ünlü kanallar başta olmak üzere, bizi tercih eden herkese mümkün olan en kaliteli hizmeti sağlamaya çalışmaktayız. Gerek ödemelerinizin güvenliği gerekse size en uygun paketin seçimi konusunda, mümkün olan her alanda profesyonel bir hizmet sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz kapsamında yer alan paket çeşitleri içerisinde, birçok kullanıcının kendine en uygun seçeneği belirleyebileceği seçeneklerimiz bulunmaktadır. Hangi paket kullanıcımız tarafından tercih edilirse edilsin, kesintisiz destek ve olası her türlü hizmet için kullanıcılarımızın yanında olmaktayız.

Özellikle sosyalsefim.com ailesi olarak, kullanıcılarımızın tercih ettikleri her türlü paketin içerisindeki takipçilerin aktif kullanıcılardan oluşmasına dikkat ediyor ve bizi tercih eden herkesin en üst düzeyde memnun kalmasını amaçlıyoruz.

Sitemiz içerisinde yer alan ve bizi tercih eden kullanıcılarımızın en çok memnun kaldığı hizmet olan ödeme şeklimizi, 3D güvenlikli olarak güncelleyerek, olası dolandırıcılar ile sitemizin karıştırılmasının önüne geçmiş olmaktayız.

Bu sayede, kullanıcılarımız güvenli bir şekilde ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir ve %100 güvenilir ve kaliteli bir hizmet ile paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paketlerimiz kapsamında belirli açıklamalar yer almaktadır.

Sosyalsefim.com olarak, bizi tercih eden kullanıcılarımızın en hızlı ve en iyi şekilde hizmet alabilmeleri için, mevcut olan her paket içerisinde mutlaka açıklamalar bulundurmaktayız. Bu açıklamalar kapsamında, paketlerin içerikleri ve özellikleri, fiyat bilgileri ve teslimat süreleri gibi merak edilen bilgileri önceden kullanıcılarımız ile paylaşarak, yaşanması muhtemel sorunların önüne geçmekteyiz.

Sitemiz dahilinde kullanıcıların beğeni ve tercihlerine sunulan paketler, açıklamalı bir şekilde ana sayfamızda yer almaktadır. Ayrıca gerek whatsapp destek hattımız gerekse site üzerinden 7/24 sınırsız ve kesintisiz iletişim sağlanabilecek olan canlı destek hattımız sayesinde kullanıcılarımıza her an yardımcı olmaktayız.

Sitemizin hızlı sipariş oluşturma özelliğine sahip olan kullanımı kolay ara yüzü sayesinde, kullanıcılarımızı dolambaçlı sipariş işlemleri ile uğraştırmayarak hızlıca işlem yapmalarına yardımcı olmakta ve imkân sağlamaktayız.

Sosyalsefim.com sitesi içerisinde, hemen her sosyal medya platformu üzerinden, takipçi, beğeni ya da izlenme ile ilgili detaylı ya da standart içerikli paketlerin sipariş edilebilmesi mümkündür. Kullanıcılarımız, tercih ettikleri sosyal medya platformu için ayrıntılı sipariş vermek istediklerinde ilgili sosyal medya alanının yer aldığı kısma sayfa aracılığı ile yönelmeli ve paketlerimiz arasından kendisine en uygun olanı seçmelidir.

Karışık cinsiyette sunulan beğeni, takip ya da izlenme paketlerinin yanı sıra sadece kadın, sadece erkek kitlelerden oluşan paket içeriklerimiz de bulunmaktadır. Ayrıca sadece kadınlar tarafından izlenme, beğeni takip gibi seçeneklerimizin yanı sıra sadece erkek tarafından izlenme beğeni ve takip seçenekleri içeren paketlerimiz de mevcuttur.

Paketlerin içerikleri genel olarak en sık tercih edilen ana sayfa paketlerinde rahatlıkla görülebilmektedir.

Tüm bu özelliklerimiz ile, sizlere hizmet etmekten ve sizi de mutlu müşteriler ailemize katmaktan onur duyarız.

Ödeme Bilgilerim Ne Kadar Güven de ?

  • Şirketimiz ödeme sistemlerinde Shopier kullanmaktadır. 
  • Shopier, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tanınan lisanslı bir kuruluştur.
  • Yasalar gereği kesinlikle müşteri kart bilgileri aracı siteler tarafından kaydı tutulamaz.

Telefon +905433784572

Mail: info@sosyalsefim.com

SosyalSefim.com - Sosyal Medya Hizmetleri

3 Dakika Önce